Haberler

Mobilyacılar Odası 3 Bin 685 Katalog Dağıttı

8-13 Kasım tarihleri arasında açık kalan MODEF EXPO Fuarına katılamayan firmaların katalogları İnegöl Mobilyacılar Odası aracılığıyla yerli ve yabancı ziyaretçilere dağıtıldı.

İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, “Mobilyacılar Odası olarak 2010 yılından beri her fuarda stant açarak çeşitli sebepler ile fuar içerisinde yer bulamayan firmalarımızın kataloglarını dağıtmaya devam ediyoruz. 08/13 Kasım tarihlerinde organize edilen MODEF EXPO Fuarında 12. kez stant açtık ve 11 firmamızın toplam 3 bin 685 adet katalogunu yurt içi ve yurt dışından fuarımıza gelen ziyaretçilerimize kart karşılığında teslim ettik” dedi.

Başkan Özcan Ayhan, “08/13 Kasım tarihleri arasında organize ettiğimiz MODEF EXPO Fuarı her yönü ile başarılı bir şekilde tamamlandı. Katılımcı esnaflarımız fuar organizasyonundan ve ziyaretçi sayısından memnun, fuarımızı 24 binin üzerinde ziyaretçi gezmiştir. Bu hizmetimizle fuarda yer alamayan firmalarımıza yeni müşteri bulma konusunda aracılık etmekten memnuniyet duymaktayız. Katalog dağıtım hizmetimizden faydalanan esnaflarımıza dönüşlerin başlaması memnuniyet verici olmuştur. Her yönü ile rekorlar ile dolu fuarımızı geride bıraktık. Firmalarımızın almış olduğu siparişleri en kısa sürede hazırlayarak firmalarımıza teslim etmeleri ve ilçe ve ülke ekonomisine ciddi değer katma zamanı olduğunu düşünüyor. Fuarımıza ve projemize katılan tüm firmalarımız başta olmak üzere tüm esnaflarımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir