Haberler

MOBİLYACILAR ODASINDAN VERGİ DAİRESİNE ZİYARET

İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan ve yönetim kurulu üyeleri Ağustos ayında göreve başlayan İnegöl Verdi Dairesi Müdiresi sayın Beyhan Balta’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili Oda Başkanı Özcan Ayhan yaptığı açıklamada; “Ağustos ayı içerisinde ilçemizde göreve başlayan Vergi Dairesi Müdiresi sayın Beyhan Balta Hanımefendiyi makamında ziyaret ederek yeni görev yeri sebebi ile hayırlı olsun temennisinde bulunmak ve tanışmak amacını taşımaktadır. Esnaflarımızın vergi dairesinden muhtemel beklentilerini müdire hanımefendiye belirttik, odamızın birçok çalışması ile ilgili kendisini bilgilendirdik. İnşallah görev yapacağı süre içerisinde birlikte güzel çalışmalara imza atarız diye düşünüyoruz. Müdire hanımefendiye görevinde başarılar diliyoruz. Ziyaret anısında Oda Başkanı Özcan Ayhan tarafından Vergi Dairesi Müdiresi sayın Beyhan Balta Hanımefendiye İNEGÖL MOBİLYA TARİHİ kitabı hediye edildi.

Vergi Dairesi Müdiresi Beyhan Balta Hanımefendi ise yaptığı konuşmasında, “İnegöl ilçesinde Ağustos ayı itibarı ile göreve başladım aradan geçen 3 aylık süre içerisinde bir çok STK Başkanı ve yönetim kurulları ile tanışma imkanımız oldu. İnegöl Mobilya ismi ile tüm yurtta bilinen bir şehir dolayısıyla Mobilyacılar Odasının görev ve sorumlulukları çok fazla bizler de kurum olarak mobilyacılarımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya çaba göstereceğiz. Esnaflarımız yaşanan sıkıntılar sebebi ile zaman zaman vergilerini ödeme güçlüğü çektiği görülmekte esnaflarımıza tavsiyem birikmiş vergi borçları varsa dairemize gelip ödeyebilecekleri şekilde taksitlendirme yapsınlar,b iriken borçlar sebebi ile yasal işleme düşmesinler düştükleri anda sıkıntı daha da büyüyecektir. Biz her zaman esnafımıza yardımcı olmaya hazırız diyerek sözlerini tamamladı.”

Bir cevap yazın