Haberler

Odamız Genel Sekreteri N.Kamuran BALKAN koronaya yenik düştü

Odamız Genel Sekreteri N.Kamuran Balkan koronavirüse yenik düştü. Rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Kamuran Balkan’ın Koronavirüse yakalandığı tespit edilmişti. Durumu ağırlaşan Balkan yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı. Tedavisi devam eden Balkan, yaşam mücadelesini kaybetti.

N.Kamuran Balkan, Odamızın 22 yıllık Genel Sekreterlik görevini başarılı bir şekilde yürütmekteydi. Herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan N.Kamuran Balkan, İnegöl Mobilyasına yapmış olduğu büyük katkılar ile her zaman hatırlanacaktır. Odamızın düzenlemiş olduğu tüm faaliyetleri en iyi şekilde idare ederek her görevi layıkıyla yerine getirirdi.

Yaşam mücadelesi verdiği sırada verdiği büyük çaba için Dr. Ergün Yıldız’a, plazma kan bağışında bulunan Şoförler Odası Başkanı Bahattin Korkmaz’a, Cenazeye katılan tüm İnegöllü vatandaşlarımıza, Taziye dileklerini telefon ve sosyla medyadan ileten herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Merhum N.Kamuran Balkan’a Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Özcan AYHAN – Oda Başkanı

Bir cevap yazın