Haberler

MOBİLYACILARA ÖZEL İNDİRİM

İnegöl Mobilyacılar Odası ile Özel İnegöl İlk Adım Anaokulu arasında oda üyelerine yüzde 20 indirim sağlayan bir protokol imzalandı.

İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası´nda düzenlenen protokol törenine Oda Başkanı Özcan Ayhan, Oda Genel Sekreteri Cem Taşkıner ve Özel İnegöl İlk Adım Anaokulu Genel Müdürü Zeynep Polat katıldı.

İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, yaptığı açıklamada; “İnegöl Mobilyacılar Odası olarak İnegöl´de faaliyetlerini sürdüren Özel İnegöl İlk Adım Anaokulu ile oda üyelerimizin eğitim ve öğretimin ilk basamağı olan Ana Okuluna gönderecekleri öğrencilerinin alacakları eğitim için ödeyeceği liste fiyatı üzerinden yüzde 20 indirim anlaşması imzalıyoruz. Protokol Konusu gereği Özel İnegöl İlk Adım Anaokulu Genel Müdürü Zeynep Polat hanımefendi ile yaptığımız görüşme sonucunda odamıza kayıtlı olan tüm üyelerin ve çalıştırdığı personellerinin öğrencilerinin 2020-2021 eğitim-öğretim yılı içerisinde kurumun belirlediği kayıt rakamları üzerinden yüzde 15 oranında indirim sağlanacaktır. Konu ile ilgili detayların yer aldığı protokolümüz odamız üyelerine ve çalışanlarına hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Özel İnegöl İlk Adım Anaokulu Genel Müdürü Zeynep Polat ise; “İnegöl Mobilyacılar Odası ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde odaya kayıtlı olan üyeler ile çalışanlarının çocukları için anaokulumuzu tercih etmeleri ve kayıt yaptırmaları halinde kayıt rakamları üzerinde yüzde 20 özel indirim sağlayacağız. İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan ve yönetim kuruluna bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyor, yapılan bu anlaşmanın hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın