Haberler

GENÇ AJANS İLE PROTOKOL İMZALADIK

Kuruluşunun 18’inci yılını kutlayan Genç Ajans, İnegöl Mobilyacılar Odası üyelerine özel hazırladığı kampanya, imzalanan protokol ile üyelerin hizmetine sunuldu. Kampanya çerçevesinde üye işyerleri promosyon ürünlerinde %18 indirim avantajından yararlanabilecek.

MOBİLYACI ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ

İnegöl Mobilyacılar Odasında gerçekleştirilen ziyarette kampanya ile ilgili protokol imzalanırken, kampanyaya ilişkin açıklamalarda bulunan Genç Ajans Reklam Koordinatörü Önder Duran, “2018 yılının ağustos ayında yaşanan Rahip Brunson olayı ile birlikte döviz kurunda başlayan afaki artış nedeniyle birçok sektör sıkıntılı günler geçirmeye başlamıştı. 2 yıl sürmesi beklenen bu olayın olumsuz etkileri devam ederken dünyayı saran covid-19 salgını nedeniyle tüm Türkiye’de olduğu gibi İnegöl’ümüzde de ciddi anlamda ekonomik sıkıntı yaşandı. Yaz ayları ile birlikte bir nebzede olsa rahatlayan ekonomimiz hafta sonlarını kapsayan kısıtlamalar ile birlikte yeniden sıkıntılı bir döneme girdi. Biz de İnegöl’ümüzde 18 yıldır hizmet veren bir reklam kuruluşu olarak esnafımızın bu zorlu süreçte yanlarında olmak adına bir kampanya başlatmaya karar verdik. Kuruluşumuzun 18’inci yılına atfen promosyon ürünlerinde %18’lik önemli bir indirimle İnegöl Mobilyacılar Odasının değerli üyelerine hizmet vermeye başladık. Kampanyamızın mobilyacı esnafımıza bereketler getirmesini dileriz” dedi.

 

GENÇ AJANS AİLESİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan İnegöl Mobilyacılar Odası Genel Sekreteri Cem Taşkıner; “Oda olarak üyelerimiz için çeşitli protokoller imzalamaktayız. Bu sağlık sektöründe hizmet veren hastanelerimiz, gıda ve akaryakıt sektörüne hizmet veren firmalarımızdı. Ayrıca eğitimde de çeşitli protokollerimiz oldu. Üyelerimizin promosyon ürünlerinde indirim alabilmesi adına Genç Ajans ile de sözleşmemiz oldu.  18’inci yılını kutlayan Genç Ajans, odamız üyelerine özel promosyon ürünlerinde %18 indirim uygulayacaktır. Üyelerimiz 0224 715 30 57 ve 0532 383 35 05 numaralarını arayarak protokole konu olan %18 indirimden yararlanabilirler. Genç Ajans ailesine bu konudaki destekleri için teşekkür ederiz” dedi.

Bir cevap yazın