Haberler

MOBİLYA SEKTÖRÜNDE İŞ ARAYANLARA MÜJDE

İnegöl Mobilyacılar Odası, inmob.org.tr internet sitesinde iş ilanları yayınına başladı. Sitede ayrıca mobilyacılar için faydalı olacak bilgiler de yayınlanıyor.

İnegöl Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan yaptığı açıklamada; “Oda olarak günümüz teknolojisinden yararlanmaya çalışıyoruz. Özellikle internetin hayatımızın vazgeçilmezi olduğu gerçeğinden hareketle internet sitemizden üyelerimizin daha fazla istifade etmesini amaçladık.  Üyelerimize bilgilendirme haberleri, üyelerimizin listesi, kan ihtiyacı olması durumunda kan gruplarına göre de üye listemiz sitemizde mevcut. Bunun yanında odamızın çıkardığı İnegöl Mobilya Tarihi kitabımızda bulunan bilgileri de odamızın sitesinde paylaşıyoruz” dedi.

Aylık 30 bine yaklaşan ziyaretçi sayısı ile inmob.org.tr’nin İnegöl’ün yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından takip edildiğini de kaydeden Ayhan, şöyle devam etti: “2 yeni hizmeti sitemizde sunmaya başladık. Bunlardan ilki iş ilanları. Üyelerimizin iş ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Mobilya sektöründe çalışmak isteyen ve iş arayanlar inmob.org.tr adresinde iş ilanları bölümünü ziyaret edebilirler. Ayrıca sektör için önemli bilgileri de ‘Faydalı Bilgiler’ bölümümüzde paylaşıyoruz. Kapasite raporu ne işe yarar ve ne için alınır sorusunun cevabının yanı sıra mobilyada ambalajlama nasıl yapılır konusunu faydalı bilgiler bölümümüzde paylaştık. Bu tür bilgilerin paylaşımına devam edeceğiz. Bizleri inmob.org.tr yanı sıra Facebook ve İnstagram’da da takip edebilirsiniz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir