Haberler

MOBİLYACILAR ODASI’NDAN YENİ PROTOKOL

İnegöl Mobilyacılar Odası, Kare Yangın Otomasyon Sistemleri ile protokol imzaladı.

 

2021 YILININ İLK PROTOKOLÜ

Protokol ile ilgili bilgiler veren Oda Başkanı Özcan Ayhan; “Üyelerimizin gıda, akaryakıt, sağlık, eğitim, ajans hizmetlerinden indirimli yararlanması için bir çok firma ile protokoller imzalamıştık. Ekomar AVM, Dört As Petrol, Cihangir Hastanesi, Esentepe Anadolu Hastanesi, Doruk Sağlık Grubu, Bursa Hayat Hastanesi, İlkadım Anaokulu, Uygar Akşam Lisesi, Genç Ajans 2020 yılında protokol imzaladığımız firmalardı. 2021 yılının ilk protokolünü de Kare Yangın Otomasyon Sistemleri ile imzalıyoruz” dedi.

 

YANGINLARA DİKKAT

“Ahşap sektöründe kullanılan malzeme ve yarı mamul ürünlerin hepsi kolay alev alabilme özelliğine sahip olması işletmelerde yangın tehlikesini ön plana çıkarmaktadır. Bu nedenle alınması gereken önlemler ve işletmelerimizde yangın önleme bilincinin oluşması son derece önemlidir” diyen Ayhan, üyelerin bu konuda Kare Yangın Otomasyon Sistemleri ile çalışabileceğini; ayrıca anlaşmanın hayırlı olmasını diledi.

 

%5 VE % 10 İNDİRİM

Merkezi İzmir’de bulunan Kare Yangın Otomasyon Sistemleri’nin İnegöl Şubesi olduklarını aktaran firma sorumlusu Celal Emre Özesen de; “İnegöl Mobilyacılar Odası ile yaptığımız anlaşma gereği İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odasına bağlı üyeler Kare Yangın Otomasyon Sistemleri tarafından yangın söndürme cihazlarında %5,

Elektronik algılama sistemlerinde ve mekanik söndürme sistemlerinde % 10 indirim alacaklardır. Anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın