Haberler

MOBİLYASPOR’A ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ

1.Amatör küme 3.grupta geçtiğimiz hafta bitime 1 maç varken şampiyonluğunu ilan eden İnegöl Mobilyaspor’a,  İnegöl Mobilyacılar Odası yönetimi yemek verdi.

Yemeğe İnegöl Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit, Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan ve yönetim kurulu üyeleri, Mobilyaspor Başkanı Fatih Pal ve yönetim kurulu üyeleri, Teknik direktör Önder Erdoğan, futbolcular ve eşleri katıldı.

İnegöl Mobilyaspor Başkanı Fatih Pal yaptığı konuşmada; “Bu akşam bu yemeği organize eden Mobilyacılar Odası Başkanımız Özcan Ayhan ve yemeğimize iştirak eden Belediye Başkan Yardımcımız Eşref Yiğit’e teşekkür ediyorum. Mütevazi bir kadro ile şampiyon olduk. Önümüzdeki yıl İnegöl’ümüzü Süper Amatör Lig’de temsil edeceğiz. Bu başarıda emeği geçen yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve camiamıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan ise başarısından dolayı İnegöl Mobilyaspor yönetimi ve futbolcularını kutlarken; “Biz her daim mobilyanın yanındayız. Mobilya ismini kullanan sizlere de jest yapmak istedik. Şampiyon olunması durumunda şampiyonluk yemeği vereceğimizi kulüp başkanımıza iletmiştik. Şampiyonluğunuz hayırlı olsun. İnşallah bu başarıyı önümüzdeki yıl Süper Amatör Lig’de de sürdürürsünüz” dedi.

Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit de İnegöl’ün bir çok alanda olduğu gibi sporda da başarılı olduğunu ve amatör liglerde çok sayıda İnegöl takımının başarılı sonuçlar elde ettiğini aktardı. Yiğit, şampiyonlukta emeği geçenleri tebrik ederken; Mobilyacılar Odası’na da yaptığı jest için teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Mobilyaspor Başkanı Fatih Pal, Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan’a plaket takdim ederek yemekten dolayı teşekkür etti.

Bir cevap yazın