Haberler

SANAYİ SİTESİ’NE DESTEK İSTEDİK

İnegöl Mobilyacılar Odası yeni yönetimi, Kaymakam Eren Arslan’a protokol ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette konuşan Oda Başkanı Özcan Ayhan, Sanayi Sitesi projesini hayata geçirmek istediklerini kaydederken; Kaymakam Arslan’dan da destek istedi.

23 Ocak Pazar günü yapılan Genel Kurulun ardından tekrar Mobilyacılar Odası Başkanlığına seçilen Özcan Ayhan ve yeni yönetimi, protokol ziyaretleri kapsamında ilk olarak İlçe Kaymakamı Eren Arslan’ı ziyaret etti. Ziyarete oda yöneticileri Murat Esiner, İsmail Taç, İbrahim Turan, Ömer Gürkan, Sedat Seymen, Çağıl Duman ve Genel Sekreter Cem Taşkıner yer aldı.

Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan yaptığı konuşmada; “Oda seçimlerimizi geride bıraktık. Ekibimizle birlikte yolumuza devam ediyoruz. Önümüzdeki en önemli proje Sanayi Sitesi. İnegöl’ün yeni işyerlerine ihtiyacı var. Özellikle mobilya sanayi doldu ve kiralar çok yüksek. Yeni yer arayışındayız. İnegöl’ün tarım şehri olması, tarım arazilerinin ve orman arazilerinin çok olması nedeniyle yer bulmamız da kolay olmuyor ancak Belediyemiz ile çalışıyoruz. Değerli kaymakamımızdan da bu konuda destek istiyoruz” dedi.

İlçe Kaymakamı Eren Arslan da yaptığı konuşmada; “Mobilyacılar Odası’nın yeni yönetimini kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi. Arslan Sanayi Sitesi projesinin hayata geçmesi adına çalışmalara destek olacaklarını da ifade etti.

Bir cevap yazın